DOÇ. DR. UĞUR ANIL BİNGÖL

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

ESTETİK CERRAHİ

Jinekomasti

DOĞAL GÖRÜNÜM

EN YENİ TEKNİKLER

ESTETİK
Dr. BİNGÖL

ESTETİK CERRAHİ

Dış görünüm modern hayatta önemli bir unsur haline gelmiştir; ve bu nedenle günümüzde insanlar sadece ruhsal olarak değil dış görünüşleriyle de kendilerini iyi hissetmek istemektedirler. Estetik cerrahi hoşa gitmeyen vücut yapılarını yeniden şekillendirerek, kişinin görünümünü ve kendine bakışını geliştirebilir.

İnsan sosyal bir varlıktır ve kişinin kendine bakışı sosyal ilişkilerini ve dolayısıyla tüm yaşamını doğrudan etkiler. Kendine bakışın iyi yönde değişmesi kişinin sadece toplum içinde değil, yalnız başına olduğunda da daha fazla kendi ile barışık, mutlu ve özgüvenli olmasını sağlar. Kendine bakışından memnun olan kişiler işlerinde daha verimli olur, ilişkilerinde kendilerini güvenli ve değerli hissederek diğer kişilere daha olumlu yaklaşır. Sonuç olarak, kişinin kendisi, çevresi ve hayatla olan ilişkisi daha sağlıklı ve verimli olacaktır.

Güzellik zaman ve mekan ile değişen göreceli bir kavramdır. Estetik cerrahinin gerekli olup olmadığı o kişinin kendi kararıdır. Estetik cerrahlar bu aşamada kendi bilimsel birikimlerini ve deneyimlerini ortaya koyarak kişiyi bilgilendirir, mantıklı ve elde edilebilir bir seçeneğe yönlendirirler.

Kalıcı Yaglardan Kurtulma

Bölgesel problemlerine son vermek için

Vücut Sekillendirme

Daha saglıklı ve biçimli bir beden için

Estetik

En trend yeni teknolojilerimiz sizlerle!

Mesaj Gönder

Contact Us

E: info@istanbulplasticsurgery.com

T: +90 532 406 24 68

Yeditepe Üniversite Hastanesi

ATAŞEHİR, ISTANBUL,  TÜRKİYE